Druk sublimacyjny

druk sublimacyjnyJak cię widzą, tak cię piszą – to zasada, która funkcjonuje w biznesie. Dlatego musisz zadbać nie tylko o to, aby twoje usługi były na jak najwyższym poziomie, ale również abyś ty i twój personel prezentował się profesjonalnie.Bowiem my sami również jesteśmy wizytówką naszej firmy, a co za tym idzie możemy być świetną powierzchnia reklamową. Oczywiście na dzień dobry powinniśmy zadbać o ujednolicenie wizerunku naszej firmy.

Mowa o spójnym systemie identyfikacji wizualnej, o takim samym logo na wszystkich materiałach promocyjnych, o spójnej kolorystyce,a nawet o takich samych mundurkach dla personelu. Bowiem odzież reklamowa to teraz wręcz obowiązek. Wystarczy znaleźć firmę, która w swojej ofercie ma druk sublimacyjny. Co kryje się pod tym pojęciem? Otóż sublimacja jest to potocznie barwienie, czyli rodzaj nadruków transferowych. Używa się jej przede wszystkim właśnie do tego, aby wykonać nadruki na koszulkach czy czapeczkach.

Odzież reklamowa z wytrzymałym nadrukiem

Oczywiście druk sublimacyjny może pojawić się także na innego rodzaju odzieży jak chociażby na kurtkach, bluzach czy spodniach roboczych. W ten sposób pracownicy już z daleka stanowią reklamę dla swojej firmy. Ale to nie jedyne wykorzystanie odzieży reklamowej. Bowiem to idealny pomysł na nagrody w różnego rodzaju konkursach. Druk sublimacyjny na czapeczce i już są gotowe nagrody z okazji Dnia Dziecka. Bluzy z firmowym nadrukiem, zwłaszcza dobrego gatunku, idealnie nadają się na nagrody w konkursach o charakterze sportowym.

To tylko niektóre z pomysłów na wykorzystanie tego typu gadżetów do promocji danej firmy. Można również pewną pulę poświecić na typowe rozdawania koszulek z nadrukiem podczas festynów, aczkolwiek ta opcja skierowana jest z pewnością do tych firm, które na działania promocyjne mają doprawdy duży budżet.